Pep Guardiola odejdzie do Chelsea?

Brytyjska prasa twierdzi, że Guardiola mógłby być idealnym zastępcą Villas-Boasa na stanowisku szkoleniowca londyńskiego klubu. Oporność Pepa do odnowienia kontraktu z FC Barceloną pozwala marzyć władzom Chelsea, że istnieje możliwość podpisania kontraktu w zastępstwie André Villas-Boasa.

Wczorajsza porażka Chelsea przeciwko West Brom (1-0) jest kolejnym powodem do zmiany trenera. Angielski zespół zajmuje piąte miejsce w Premier League i Roman Abramowicz już myśli o przyszłości klubu. Przyszłość ta dla brytyjskiej prasy ma imię: Pep Guardiola.

Zarówno angielski dziennik „The Sun” jak i jego konkurent „The Mirror” dokładają punkt do tej hipotezy w wydaniach niedzielnych, gdzie mówią, że angielski potentat zwrócił uwagę na trenera Barcy. Tylko czy uda się przekonać Pepa do siedzenia na ławce na Stamford Bridge? Guardiola jeszcze nie zdecydował co będzie robił w przyszłym sezonie a chętnych na jego usługi nie brakuje.

Z kolei jedną z opcji przyszłości Chelsea jest również taka możliwość, że to Jose Mourinho, trener Realu Madryt będzie miał za zadanie przywrócenie świetności drużyny w przyszłym sezonie.

W każdym razie jedno jest pewne, dni projektu Villas-Boas w londyńskim klubie są policzone, a jego dymisja jako trenera Chelsea może być kwestia dni, jak doniosły lokalne media.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273