Pepe i Busquets, zdjęcie z grupy teatralnej

Aktorzy pierwszej wody. Fot. 20minutos.es

Zawsze daleki byłem od stwierdzenia, że każdy zawodnik Barcelony jest aniołem w ludzkiej skórze. Jest jednak rzecz, której nie trawie niezmiernie – hipokryzja.

Pewna grupa ludzi założyła kampanię (około trzy miesiące temu), która miała wskazać bardzo wyraźnie symulacje piłkarzy najwyższej klasy. Nikt nie spodziewał się jednak, że ich zmontowane zdjęcie zrobi w sieci furorę.

Od kilku dni, mamy spory zawrót głowy. Wszystko to przez niektóre wydarzenia” – powiedział jeden z członków grupy, która stworzył tę fotografię dla 20minutos.es.

Pracujemy nad takimi rzeczami, dlatego, że w piłce nożnej panuje ogromny fanatyzm. Nawiązują się niepotrzebne dyskusje, które prowadzą ludzie nie mający z obiektywnością nic wspólnego” – kontynuował.

Oczywiście to zdjęcie to tak zwany “odgrzany kotlet”. W kucharza zabawił się Pepe, nazywając piłkarzy Barcelony “teatralnymi”. Cóż, internet nie zna litości.

Ja pozwolę sobie zacytować stopera, z taką różnicą, że zwrócę te słowa do niego: “Prawda boli“.

 

źródło: sport.es

Widzisz pogrubione słowo? Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj tutaj: [LINK]


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273