Pepe mógł zostać piłkarzem FC Barcelony?

Tak, ten piłkarz mógł grać w barwach blaugrana

Pepe mógł być piłkarzem Barcy? Dokładnie dwa lata temu portugalski piłkarz miał ogromny problem z odnowieniem swojego kontraktu w Realu Madryt. Wówczas, agent zawodnika, wysłał propozycję w postaci jego podopiecznego do klubu w Katalonii. Barcelona odrzuciła tę propozycję.

Jednakże według Mourinho, który wczoraj udzielił kilku odpowiedzi podczas konferencji prasowej, powiedział, że dwa duże kluby wywierały presję na Pepe, by ten nie podpisywał nowego kontraktu. Wyjaśnił jednak, że “nie wie, czy wśród nich był zespół, który teraz ma taśmy na piłkarza“.

Prawda i tak może być zupełnie inna, niż opowiada Mou. Reporter programu w Onda Cero odkrył w 2010 roku, że – owszem – był kontakt między agentem Pepe, a FC Barceloną. W rezultacie władze katalońskiego klubu odmówiły, nie podając żadnego powodu.

Widzisz pogrubione słowo? Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj tutaj: [LINK]


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273