Pepe: “Nikomu nie będę chciał sprawić kontuzji”

Przeglądając hiszpańską prasę, natknęliśmy się na wypowiedź Pepe, która delikatnie nas poruszyła. Otóż zawodnik zapewnia, że “nikomu nie będzie chciał sprawić kontuzji na Euro”.

Właśnie tak powiedział prasie na konferencji prasowej w Obidos (jakieś 80 km od Lizbony). W tamtym miejscu Portugalczycy ostatecznie przygotowują się przed mistrzostwami, zanim jeszcze wylecą do Polski i Ukrainy.

Pytanie, jakie otrzymał piłkarza od dziennikarza, było: “Ciąży na panu ogromna odpowiedzialność za zdrowie pańskich rywali, gdyż jest Pan uważany za jednego z najagresywniejszych piłkarzy, którzy znajdą się na mistrzostwach. Będzie Pan oszczędzał swoich przeciwników?“. Pepe nie był za bardzo zaskoczony tym, co zasugerował ów dziennikarz i odpowiadział dokładnie tak, jak zanotowaliśmy we wstępie. Oprócz tego porozmawiano o “grupie śmierci”, w której znajduje się Portugalia, oraz o Cristiano Ronaldo. Według Pepe jego kolega z drużyny “nie da rady zrobić wszystkiego za wszystkich“.

Pamiętacie jak Polska grała z Portugalią, całkiem niedawno? Biorąc pod uwagę podatność Ireneusza Jelenia na kontuzje, samobójstwem było wystawianie go przeciwko drużynie, w której znajdował się Pepe. Na szczęście, wszystko rozeszło się “po kościach”.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273