Pierwszy z czternastu finałów, czyli zapowiedź meczu FC Barcelona B vs Racing

W sporcie wiele rzeczy potrafi zmienić się w bardzo krótkim czasie. Najlepszym tego przykładem jest gra Barcelony B w obecnym sezonie. W zeszłej kampanii wszyscy chwalili rezerwy Blaugrany, a w tej nikt nie może zrozumieć, co jest powodem tak ogromnego kryzysu. W niedzielę piłkarze rozegrają pierwszy z czternastu finałów, które zadecydują o otrzymaniu w lidze.

Zespół z taką jakością w teorii nie powinien mieć problemów ze spadkiem, lecz 3 wygrane na możliwych 20 są nie do zaakceptowania. Brak zdobywania jakichkolwiek punktów nie wróży na obecną chwilę zbyt dobrze, ale  wygrana z Racingiem Santander na pewno przywróci wiarę w to, że nic jeszcze nie jest stracone.

Od zwolnienia Eusebio minęło już trochę czasu, a postępu jak na razie brak. Mimo to nowy trener Vinyals zapewnia, że jest jeszcze sporo meczów na to, aby odwrócić swój los.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Racing w zeszłym tygodniu zdołał odnieść wygraną nad Osasuną i jest bliski opuszczenia strefy spadkowej, toteż będzie to starcie bardzo znaczące dla układu dolnej części tabeli.

Sytuacja kadrowa:

-  Z powodu kontuzji nie zagrają Kaptoum i Macky

- Po zawieszeniu wraca Patric

-W ataku najprawdopodobniej zagrają Munir, Sandro i Adama

Przewidywany skład: Ortolá, Juste, Ié, Diagné, Grimaldo, Samper, Patric, Cámara, Adama, Sandro, Munir

Sytuacja kadrowa przeciwnika:

-Koné, Francis i Fede San Emeterio są kontuzjowani, trzeba zaznaczyć, że są to najlepsi strzelcy zespołu

-Samuel pauzuje

Przewidywany skład Racingu: Germán, Bernardo, Saúl, Juanpe, Orfila, Javi Soria, Borja, Álvaro García, Iñaki, Quique


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273