Piłkarze Barcelony promują widelce i noże grawerowane herbem Barcelony

Consigue-los-cuchillos-y-tened_54366985004_54115221212_600_244

Tego jeszcze nie było. Mundo Deportivo, kataloński dziennik sportowy, oferuje noże i widelce do mięsa, sygnowane herbem… FC Barcelony! Co więcej, do promocji produktów zostali zaproszeni zawodnicy “Blaugrany”, którzy dzielnie zapozowali z widelcami i nożami w rękach.

Na stronie internetowej MD czytamy, że “zestawy posłużą każdemu w kuchni i dzięki nim będziesz jadł mięso niczym mistrz. Piłkarze Barcelony na własne oczy przekonali się do wspaniałej kolekcji Mundo Deportivo. Teraz możesz poczuć się jak oni, zakupując zestaw w bezkonkurencyjnie niskiej cenie.” Boimy się dnia, kiedy FC Barcelona wraz z MD będą promowali np. sedesy bądź bidety.

Jak nam wiadomo, oferta przeznaczona jest tylko dla mieszkańców Katalonii, Andory oraz Balearów. W przyszłości ma zostać ona rozszerzona na inne rejony Hiszpanii.

Ach i jeszcze jedno. Są to produkty oficjalne, a nie żadne oszukiwane. Na dodatek ze stali nierdzewnej, a nóż do mięsa kosztuje jedynie jedno euro.

Więcej na: http://www.mundodeportivo.com/20130222/servicios/promociones/promocion-cuchillos-tenedores-carne-barca_54365624630.html