Piłkarze halowi w 1/8 finału Pucharu Króla!

2013-10-25_BARCELONA-POZO_MURCIA_21.v1382737083FC Barcelona Alusport bez problemów wyeliminowała Fonononos Gomera w 1/16 finału Pucharu Króla.  Po pierwszej połowie Katalończycy prowadzili już 0:7.

Po pierwszych dwóch minutach zawodnicy Barcelony prowadzili już 0:2. Pierwszą bramkę zdobył Wilde, a drugą Igor. Obaj piłkarze ustrzelili w tym meczu hat-tricka. Przed przerwą strzelali jeszcze Wilde, Igor, Torras, Saad i Gabriel.

W drugiej połowie Katalończycy zwolnili trochę tempo i zdobyli tylko dwie bramki. Po raz kolejny trafiali Wilde oraz Igor. Siedem minut przed zakończeniem jednostronnego spotkania honorową bramkę dla drużyny z Segunda B zdobył Daniel Lucas.

13 listopada odbędzie się losowanie, podczas którego poznamy kolejnego przeciwnika Barcelony Alusport.

Fonononós Gomera 1:9 Barça Alusport

Fonononós Gomera: Imanol, Aday, Lucas, Wilther,Edu Herrera, Samuel, Dani Padilla, Edu Ramos, Carlos, Raúl, Rubén, Bernardo

Barça Alusport: Cristian, Ari Santos, Gabriel, Igor, Wilde, Fernandao, Saad, Plana, Torras, Aicardo, Lin

Bramki:

0-1, Wilde (min 1); 0-2, Igor (min 2); 0-3, Wilde (min 9); 0-4, Igor (min 10); 0-5, Gabriel (min 13); 0-6, Torras (min 14); 0-7, Saad (min 19); 0-8, Igor (min 21); 0-9, Wilde (min 32); 1-9, Daniel Lucas (min 33)

Źródło: FCBarcelona.cat