Pique: “A co by się działo, gdybyśmy w ciągu pięciu lat wygrali tylko raz ligę i Puchar Króla?”

Pomimo fantastycznej pierwszej fazy sezonu, drużyna Taty Martino musi zmagać się z krytyką, która dotyczy nie samych rezultatów, które są dobre, lecz stylu w jakim są osiągane. “Barcelona gra słabo? Wyobraźcie sobie, co by się działo, gdybyśmy w ciągu ostatnich pięciu lat wygrali tylko ligę oraz Puchar Króla” - skomentował obecny stan rzeczy Gerard Pique.

“Od Barcelony zawsze wymaga się niesamowicie dużo, gdyż jest to wielki klub. Nie twierdzę, że w ostatnich spotkaniach graliśmy fantastycznie, jednak zwracam uwagę, że terminarz spotkań napięty jest niesamowicie i zmuszeni jesteśmy rozgrywać spotkania co 3 dni. Musimy być wobec siebie czasami tolerancyjni. Nie każdego dnia można zagrać fantastyczny mecz. Ważne, by na koniec wynik dawał nam 3 punkty”

Środkowy obrońca Barcy odniósł się także do 4 spotkań z rzędu, w których Leo Messi nie trafił do siatki rywala : ” Musimy pozwolić Leo wrócić do formy, Messi wszystkim tym co zrobił dla klubu zasłużył na tolerancyjne podejście ze strony kibiców”

“Alexis wygląda na bardzo szczęsliwego człowieka, wreszcie zyskał pewność siebie, której tak bardzo potrzebował.”

źródło – sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273