Pique: Drużyna Espanyolu nie jest niczemu winna

 Defensor Barcelony odpowiedział na kilka pytań dotyczących dzisiejszego spotkania z Espanyolem.

Defensor Blaugrany wypowiedział się po meczu na temat swoich mieszanych uczuć odnośnie sobotnich derbów stolicy Katalonii. Reprezentant Hiszpanii odniósł się do niemiłych incydentów z udziałem kibiców drużyny gospodarzy, a w szczególności do rasistowskich okrzyków sympatyków Espanyolu pod adresem Neymara.

“Winni są ci, którzy się tego dopuścili, a nie piłkarze Espanyolu” – powiedział Katalończyk.

“Jeżeli to prawda, to trzeba podjąć wszelkie działania, aby ci ludzie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za swoje słowa”

“Winnych jest kilka osób, dlatego nie należy stosować odpowiedzialności zbiorowej. Trzeba zidentyfikować winnych kibiców i podjąć odpowiednie kroki” – dodał.

Po pytaniach o kontrowersyjne sytuacje z udziałem miłośników drużyny gospodarzy, padły zapytania o przebieg samego meczu.

“Przed spotkaniem liczyliśmy na niezwykle intensywny mecz, z wieloma sytuacjami bramkowymi. Dzisiaj tak właśnie było, jednak boisko nam nie sprzyjało i trzeba było nadzwyczaj dbać o kontrolę nad piłką. To był bardzo wymagający pojedynek”

“Końcówka spotkania była bardzo dobra w naszym wykonaniu, jednak nasza gra nie była na tyle płynna jak chcieliśmy” - zakończył.

Źródło: MudnoDeportivo.com

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273