Po komplet punktów! Zapowiedź meczu UE Llagostera – FC Barcelona B

W zeszłym tygodniu podopieczni trenera Vinyalsa spotkanie z  Deportivo Alaves zakończyli bezbramkowym remisem. Dwudziesta szósta kolejka Liga Adelante przynosi spotkanie z Llagosterą i kolejną okazję do zdobycia punktów.

Na spotkanie z czternastą drużyną ligowej tabeli młodzi piłkarze Barcelony wybiorą się do Llagosterii, czyli do hiszpańskiej gminy położonej w prowincji Girona, w Katalonii. Miejscowy zespół w tym sezonie dzierży miano beniaminka i radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Ekipa prowadzona przez Lluisa Carrillo do tej pory zgromadziła dwadzieścia dziewięć punktów, po ośmiu zwycięstwach i trzech remisach.

“Llagostera często szuka swoich szans w stałych fragmentach gry. Musimy uważać, aby nie dać im do tego pretekstu” – mówił Jordi Vinyals.

Gorszą, aczkolwiek podobną formę prezentują piłkarze Barcelony B. Tydzień temu młodzi Katalończycy podejmowali u siebie Deportivo Alaves, i choć zremisowali, to pokazali się z niezłej strony. Nowy szkoleniowiec Barçy B, Jordi Vinyals, od razu wprowadził kilka zmian w składzie, ale filozofii gry nie zmienił. Podopieczni hiszpańskiego trenera z pewnością zechcą ponownie zapunktować, aby zbliżyć się do górnej części tabeli. Mecz z Llagosterą, która do tej pory zgromadziła tylko dwa oczka więcej, wydaje się być idealną do tego okazją.

“Budujemy zespół, który nie będzie dopuszczał przeciwników do swojej strefy obronnej” – stwierdził szkoleniowiec Barcelony B.

Powołani na mecz: Ortola, Jose Suarez, Grimaldo, Patric, Edgar Ie, Samper, Dongou, Joan Roman, Munir, Bicho, Macky, Gumbau, Camara, Maxi Rolon, Sandro, Diagne, Sergi Juste i Robert Costa. 

Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę o godzinie 17:00. Transmisja spotkania na LaLigaTV.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273