Pomeczowa niespodzianka

Po rozegraniu wielkiego pojedynku, wychowanków Barçy przy wejściu do szatni czekała duża niespodzianka – owacja od pierwszego zespołu.

We wspaniałym meczu przeciw BATE Borysów, wygranym przez Barcelonę 4:0, zabrakło wielu graczy pierwszej drużyny. Nie było ich nie tylko na boisku, ale także na ławce rezerwowych.

Mimo to wielu z nich przybyło na Camp Nou, aby obejrzeć mecz z trybuny dla VIP-ów. Inni, jak na przykład Argentyńczycy Mascherano i Messi, wybrali bardziej dyskretne siedzenia, blisko ławek rezerwowych.

Zwycięzcy meczu, którzy na co dzień występują w Barçy B, nie spodziewali się niespodzianki, która czekała na nich po spotkaniu.

Wszyscy “starsi koledzy”, którzy na meczu wystąpili jedynie w charakterze widzów, po ostatnim gwizdku zeszli szybko do szatni. Tam powitali zawodników “Baby Barça” gromkimi brawami.

Zdarzenie to udowadnia, że w szeregach FC Barcelony panuje znakomita atmosfera. Wskazuje także na to, że na sukces zespołu pracuje cały kolektyw Blaugrany. Takie odczucie jest niezwykle ważne w tak istotnym momencie sezonu.

źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273