Pomeczowy wywiad z Mathieu

Jeremy Mathieu udzielił pomeczowego wywiadu, w którym odniósł się do wczorajszego spotkania, bramki Luisa Suareza i rywalizacji w lidze.

“Real Madryt był lepszy w pierwszej połowie i mógł odwrócić losy rywalizacji, ale my też mieliśmy swoje szanse i mogliśmy podwyższyć na 2:0″ – skomentował pierwszą połowę Francuz.

“Bramka Luisa Suareza dodała nam skrzydeł. Dzięki naszemu trio czujemy się silniejsi i zdobywamy więcej goli.”

“Do zakończenia zmagań w lidze jest jeszcze daleko. Przed nami ważne mecze z wymagającymi zespołami” – podsumował Mathieu.

Źródło: Sport.es

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273