Prasa zachwycona postawą Messiego

Messi, Messi, Messi i Messi. Cztery razy Messi. Tak właśnie wyglądają dzisiejsze nagłówki w prasie po meczu FC Barcelony z Valencią CF.

Oczywiście najlepiej zacząć od argentyńskiego dziennika ‘Olé’, którego dzisiejszy tytuł brzmi: “Fantastyczna czwórka”. Gazeta podkreśla wyczyn Messiego: “Niesamowite (znowu) Messi (…). Nie ma wątpliwości, on jest z innej planety. Udowadnia to dzień po dniu”. Prasa nie zapomniała także o fakcie, iż dla La Pulgi był to 200. ligowy mecz.

O czterech bramkach Argentyńczyka usłyszano także w Meksyku. Dziennik ‘Record’ tytułuje dzisiejsze wydanie gazety: “Wielka Pchła”. W Salwadorze, w ‘El Gráfico’ czytamy: “Wrócił”. Natomiast brazylijski dziennik ‘Lance’ bardziej skupia się na meczu: “Więcej niż show!”.

O wyczynie Leo głośno jest nie tylko w Ameryce Południowej, ale i w Europie. Francuski ‘L’Equipe’ pisze: “Messi prosi Pepa, by przedłużył kontrakt”. W podobnym tonie piszą pozostałe dzienniki począwszy od ‘Gazetta dello Sport’, przez ‘Daily Mirror’ po ‘Corriere dello Sport’.

Bez wątpienia wyczyn najlepszego piłkarza globu na długo zostanie w naszej pamięci. Najważniejsze, by takich chwil było jak najwięcej. Czekamy aż 24-latek dogoni Césara Rodrígueza i stanie się najlepszym strzelcem w historii klubu.

[Źródło: sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273