„Przewodnik Kibica La Liga 2015/16” od redakcji ¡Olé!

Liga wielkich i bogatych. Liga małych i biednych. Liga piłkarzy pokroju Messiego i Ronaldo. Liga, bez której wielu kibiców nie wyobraża sobie udanego weekendu. Emocje i uczucia towarzyszące rozgrywkom Primera División trudno opisać, a jeszcze trudniej przenieść na papier. Tego zadania podjęła się redakcja magazynu ¡Olé!, tworząc „Przewodnik Kibica La Liga 2015/16”.

Tę publikację każdy kibic hiszpańskiej piłki powinien mieć w swojej biblioteczce. To 120 stron pełnych informacji, podanych w przejrzysty i atrakcyjny wizualnie sposób. Składy, transfery, terminarz, sylwetki piłkarzy i trenerów, największe talenty, dane historyczne –to tylko część tego, co oferuje przewodnik stworzony we współpracy z hiszpańskimi klubami.

Redakcja ¡Olé! udowadnia, że La Liga to nie tylko Barcelona, Real i ewentualnie Atlético. Prawda jest taka, że nawet kluby z budżetem mniejszym niż połowa pensji Messiego, czy Ronaldo mogą być interesujące.

sFwbrcRjRqSFDG_d09hbwM9Ym_KZMfnPWHpSX1K6UTM

Poza szczegółowym opisem wszystkich zespołów, w przewodniku znalazło się miejsce na felietony i opinie dotyczące całej ligi. Można w nim znaleźć wypowiedzi zarówno polskich, jak i hiszpańskich dziennikarzy sportowych. Redakcji udało się także porozmawiać z Grzegorzem Krychowiakiem, który odpowiedział na kilka pytań związanych z życiem i grą w Hiszpanii.

Chociaż nowy sezon Primera Division już się rozpoczął, to przewodnik po drużynach z tej ligi na pewno posłuży jej fanom na dłużej. Wydanie zostało zamknięte już po okienku transferowym, dzięki czemu zawiera aktualne dane i statystyki.

Przewodnik, który kosztuje 12,90 zł, można zamówić, z opcją darmowej wysyłki, w sklepie internetowym ¡Olé!: http://sklep.olemagazyn.pl


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273