Rafinha wraca do treningów z zespołem

Brazylijski pomocnik powraca do składu Luisa Enrique po pięciomiesięcznej przerwie od treningów.

Zawodnicy Barcy odbyli dziś przed południem ostatnią sesję treningową przed niedzielnym spotkaniem z Sewillą na Camp Nou. Lucho do dyspozycji miał wszystkich swoich podopiecznych, łącznie z Rafinhą, który pojawił się na grupowych zajęciach po raz pierwszy od września ubiegłego roku. Reprezentant Canarinhos był w stanie ukończyć trening razem z resztą kadry.

Niemal półroczny rozbrat z futbolem podyktowany był bardzo poważnym urazem Brazylijczyka, którego nabawił się w Rzymie, podczas meczu Ligi Mistrzów z AS Romą. Pomocnik musiał opuścić boisko na noszach, chwilę po zameldowaniu się na nim wchodząc z ławki rezerwowych. Wracający wciąż do pełni dyspozycji Rafinha, z piłką zaczął biegać już w połowie stycznia, jednak dzisiejszy trening to milowy krok w kierunku powrotu do szerokiej kadry Luisa Enrique.

Źródło: Sport.es

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273