Rakitić będzie wykonywał rzuty rożne

Partido-amistoso-de-pretempora_54412725944_54115221154_600_396Istnieją pewne kwestie taktyczne, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić przez ostatnie sezony. Wraz z przybyciem do klubu Luisa Enrique mają się one zmienić.  Jedną ze zmian mogliśmy zaobserwować już wczoraj, podczas spotkania w Nicei. Wykonywanie rzutów rożnych nie będzie już obowiązkiem wyłącznie Xaviego, Messiego czy Iniesty. Od teraz w narożniku boiska będziemy widywać równie często Ivana Rakiticia. 

Szkoleniowiec Barcelony, stawiając na Chorwata, będzie chciał wykorzystać jego precyzję, którą prezentował jako zawodnik Sevilli. W pierwszej połowie wczorajszego spotkania rzuty rożne wykonywał Pedro, natomiast w drugiej części zastąpił go Rakitić, mimo że na boisku zameldował się Xavi.

Luis Enrique planuje także zmiany przy wykonywaniu rzutów wolnych, lecz nie może wprowadzić ich w życie, ponieważ nadal czeka na przybycie specjalistów w tej dziedzinie, takich jak Suarez, Messi czy Neymar. Większość wczorajszych rzutów wolnych była wykonywana przez Pedro i Iniestę.

Źródło: mundodeportivo.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273