Randka ze środkowym obrońcą

 

Witam serdecznie! W dzisiejszym odcinku “Randki ze środkowym obrońcą” naszym gościem jest trener Barcelony Luis Enrique – powitajmy go brawami! Mister to wysportowany 44 – latek, uwielbia taktyczne nowinki i rotacje składu. Lubi spędzać wolny czas z rodziną. Jego zainteresowania to, poza piłką nożną, także kolarstwo i bieganie. Lucho stoi przed ważnym wyborem, ponieważ musi wybrać jedynie dwóch stoperów (prawdopodobnie), którzy wystąpią w najważniejszych meczach sezonu, a jednym z takich spotkań są nadchodzące Gran Derbi. A oto nasi kandydaci:

1962583_w2

Marc to 23 – latek z Tarragony. Jest  brunetem o niebieskich oczach. Jedną z jego pasji jest fotografia. W wolnych chwilach lubi oglądać seriale bądź grać w FIFĘ. Przyznaje, że jest uzależniony od słodyczy, jednak jego ulubioną potrawą jest paella jego dziadka Marcela. Łatwo nawiązuje nowe kontakty, potrafi się przy tym rozgadać. Ma pozytywne podejście do życia i wiele wrażliwości dla zwierząt.

Jego grę cechuje ogromna ambicja, ponadto świetnie gra głową. Braki w szybkości nadrabia walecznością. W przyszłości chciałby dorównać swojemu idolowi – Puyolowi. W obecnym sezonie rozegrał 342 minuty.

12s69mascherano-464260

30 – leni Javier jest z pewnością “mały ciałem, ale wielki duchem”. Ceni kontakt z rodziną. Nie wierzy w przesądy, lecz w ciężką pracę. Jak sam przyznaje, jego ulubiony piosenkarz to Joaquin Sabina, a film “Życie jest piękne”. Twierdzi jednak, że bycie graczem Barcy jest na tyle absorbujące, iż ma za dużo czasu na chociażby muzyczne zainteresowania. Uważa, że najważniejsze to po prostu być dobrym człowiekiem.

Javier to mistrz wślizgów. Waleczny, zadziorny, nieustępliwy. W obronie często ratuje zespół ofiarnymi interwencjami. Jego idolem jest Claude Makelele, którego zawsze podziwiał. W obecnym sezonie zaliczył 359 minut.

Barca-defensa-Jeremy-Mathieu-proximas_TINIMA20140723_0280_5

Jeremy to dobrze zbudowany, wysoki 30 – latek. Jest człowiekiem o łagodnym usposobieniu, woli słuchać niż mówić. Zazwyczaj cichy i spokojny, w wolnych chwilach lubi zrelaksować się papierosem.

Na boisku pewny w swoich interwencjach, niemal nie do zatrzymania w powietrzu. Cechuje go też duża szybkość i łatwość w wyprowadzaniu piłki. Prawdziwy profesjonalista. W obecnym sezonie na placu gry spędził 630 minut.

pique.v1389871552

27 – letni Gerard z Barcelony to wysoki, niebieskooki idol wielu fanek Blaugrany i nie tylko. Często uśmiechnięty, lubi żartować. Pasjonat filmów akcji, lubi grać w minigolfa. Czasem lubi zabawić się w DJ’a. Zwraca uwagę na styl, uważany jest za znawcę mody w szatni Katalończyków.

Na boisku również cechuje go elegancja. Trudny do powstrzymania w pojedynkach główkowych. Nie boi się odważnych zagrań i długich przerzutów na drugą stronę placu gry. W obecnym sezonie przebywał na boisku 405 minut, ponadto zaliczył bramkę i asystę.

varma

28 – letni Thomas to człowiek – zagadka. Poza piłką nożną lubi tenis stołowy. Jest także wielkim fanem Formuły 1. Jego sportowymi idolami są Romario i Fabio Cannavaro. Jego wielkim marzeniem było spotkanie Michaela Jacksona.

Ze względu na kontuzję nie zagrał w żadnym meczu Blaugrany. W Arsenalu wyróżniał się wielką walecznością. Thomas to typ boiskowego twardziela. Mimo niskiego wzrostu świetny w powietrzu, zawsze ambitnie gra do końca.

Na kogo powinien zdecydować się Luis Enrique? Wyraźcie swoją opinię!

Loading ... Loading ...