Rodrigo Messi: Leo marzył o Złotej Piłce w wieku 13 lat

messi

Rodrigo Messi, jeden ze starszych braci Lionela, udzielił wywiadu dla magazynu France Football, w którym wyznał: – Pewnego dnia Leo powiedział mi, że w przyszłości chciałby dostać Złotą Piłkę. Miał wtedy 13 lat. W tym wieku Messi trafił do Barcelony. 

 

- Ten cel pozostał mu w głowie na zawsze. Uważałem, że jest zdolny do tego, by otrzymać tę nagrodę. A teraz rozmawiamy o tym, że Leo ma szansę na czwartą Złotą Piłkę. Miejmy nadzieję, że tak się stanie - dodał Rodrigo.

 

Starszy brat Lionela opowiedział także o postrzeganiu go jako piłkarza przez rodzinę. – W domu podczas obiadów mówiło się tylko o Leo. O jego talencie i o tym jak z meczu na mecz staje się coraz lepszy, jak coraz bardziej się rozwija.

 

Rodrigo zdradził tajemnicę sukcesu swojego brata: - To prawda, Lionel ma wielki talent, ale jego największa siła tkwi w szalonej woli i chęci do tego, by robić postępy. On cały czas daje z siebie wszystko. – Starszy brat napastnika „Dumy Katalonii” ujawnił: - Na każde urodziny prosił o piłkę. Jeśli dostawał coś innego, trochę się złościł.

 

Już 7 stycznia dowiemy się, czy Leo Messi zdobędzie Złotą Piłkę po raz czwarty z rzędu.

 

Źródło: MundoDeportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273