Rosell: Tito pokazuje, że nie można się poddawać

102782hp2

Sandro Rosell był bardzo zadowolony z wysokiego zwycięstwa nad lokalnym rywalem. Prezydenta Barcelony najbardziej ucieszyła obecność Tito Vilanovy na ławce trenerskiej. Sternik Blaugrany uważa, że Tito ma bardzo silny wpływ na grupę.

- Tito pokazuje, że nie można się poddawać. Po raz kolejny musi stawiać czoła przeciwnościom losu. Ma ogromny wpływ na zespół, jest symbolem ogromnej determinacji i siły. Pokazuje jak silnym psychicznie jest człowiekiem. Bardzo chciał być tutaj z nami i powtarzał to ciągle lekarzom. Wiemy, że nie jest jeszcze w pełni zdrowy, jednak nikt nie wątpi w to, że i tym razem da radę.

Rosell odniósł się również do fantastycznej atmosfery na Camp Nou – Nasi kibice byli fenomenalni. Przez całe spotkanie dopingowali swoich ulubieńców. Z taką publiką gra się o wiele łatwiej.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273