Sergi Roberto: Myślałem o odejściu

Piłkarz Barcelony udzielił krótkiego wywiadu dla francuskiej gazety.

Pomocnik Barcy zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań od dziennikarzy francuskiego L’Esportiu. Pytany był głównie o swoja sytuację w zespole, związaną z nią przyszłość w Katalonii oraz oczywiście o nadchodzące El Clasico na Santiago Bernabeu.

“Gry na prawej obronie spróbowałem podczas tegorocznego presezonu, z inicjatywy trenera rzecz jasna. Wychodziło to całkiem dobrze” – przyznał wychowanek Blaugrany.

“Odejście Xaviego, kontuzje innych podstawowych zawodników sprawiły, że Lucho mi zaufał i podarował więcej minut niż w ubiegłym sezonie na tym etapie rozgrywek” – dodał.

23-latek z Reus odpowiedał też na pytanie dotyczące swojej przyszłości w stolicy Katalonii.

“Tego lata myślałem o odejściu, jednak nie o definitywnym transferze z klubu, a tymczasowym wypożyczeniu” – zdradził zawodnik Barcelony.

“Ja na pozycji prawoskrzydłowego podczas Gran Derbi? Mam nadzieję, że Messi zagra w tym miejscu w sobotę” – powiedział rezerwowy Barcy, pytany o ocenę swoich szans na występ z Realem w Madrycie.

Nie zabrakło również zapytania o aktualną formę Królewskich, a także, tradycyjnie już, poruszona została kwestia powrotu Leo Messiego na boisko.

“Real broni bardzo dobrze dostępu do bramki oraz ma niezwykle wartościowych zawodników w linii ataku. Tracą wyjątkowo mało goli w tym sezonie” – przyznał 23-letni pomocnik.

“Uważam, że Leo jest już niemal gotowy do występu w meczu. Pracuje bardzo intensywnie, by powrócić do kadry meczowej. Ma jeszcze kilka dni, aby złapać odpowiedni rytm przed pojedynkiem w Madrycie” – dodał.

Źródło: Weloba.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273