Sergi Roberto: Wiem czego trener ode mnie wymaga

Wraz z przyjściem Luisa Enrique do klubu,  dla Sergi Roberto rozpoczął nowy rozdział w jego karierze. W pierwszym meczu pre-sezonu zagrał na pozycji defensywnego pomocnika, lecz sam przyznał, że jego miejsce na boisku nie ma znaczenia, lecz minuty spędzone na murawie.

-To było dla mnie nowe doświadczenie, ale będę grał tam gdzie będzie tego potrzebowała drużyna – powiedział na konferencji prasowej i dodał: - Wiem czego trener ode mnie wymaga. Postaram się dać z siebie maksimum, aby grać więcej niż w poprzednim sezonie. Muszę pokazać coachowi, że może mi ufać.

Na temat krytyki Leo Messiego po Mundialu, Sergi stwierdził: -Te opinie są bardzo niesprawiedliwe, ponieważ Messi marzył o zwycięstwie Pucharu Świata i dał siebie wszystko.

Na końcu dziennikarze spytali go o podejście do przybycia Luisa Enrique: -Przybycie nowej osoby na stanowisko szkoleniowca sprawia, że wszyscy zaczynamy od zera i musimy dać z siebie wszystko. Każdy z nas chce wygrywać trofea – zakończył.

Źródło: Mundo Deportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273