Sergi Samper coraz bliżej Valencii

Wiele wskazuje na to, że wychowanek Barcy nie pomoże Luisowi Enrique w nowej kampanii.

Według Hiszpańskich mediów obie strony doszły już do finalnego porozumienia w sprawie wypożyczenia młodego pomocnika Blaugrany. Ostateczna decyzja należy jednak do Luisa Enrique, który najwyraźniej jeszcze nie rozstrzygnął losów 21-latka. Sam zawodnik jest w stanie opuścić Katalonię, mając na uwadze konkurencję w drugiej linii u szkoleniowca Barcelony. Po wielu wypowiedziach Sergiego na temat jego przyszłości można jednak wywnioskować, że jego największym celem jest pomoc drużynie w nadchodzącym sezonie.

Powołanie Sampera na International Champions Cup oraz jego występ z Celtikiem nie uciszyło spekulacji na temat odejścia gracza na wypożyczenie. Temat Valencii obecny jest od dłuższego czasu i wygląda na to, że transfer młodziana jest już na ostatniej prostej. Szansę na minuty Katalończyka w La Liga w nowym sezonie znacznie skomplikował także transfer Andre Gomesa, który zdecydowanie wzbogacił wybór trenera na pozycji pomocnika.

Z Valencią najprawdopodobniej żegna się powoli Dani Parejo, co jeszcze bardziej mobilizuje Nietoperzy do finalizacji transferu Sampera. Wszystko sprawia, że możliwość wypożyczenia wychowanka La Masii akurat do Valencii jest bardzo dobrą okazją do podarowania graczowi minut w La Liga w innej koszulce, niż tej, o której od dziecka marzył.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273