Słowa Pique wywołały burzę

Przewodniczący Komitetu Sędziów, Sanchez Arminio, zapowiedział, że zamierza złożyć skargę na Pique do Komitetu Rozgrywek. Arminio uważa, że wypowiedź obrońcy Barcelony, jakoby czerwona kartka została przyznana mu przez Velasco Carballo „z premedytacją”, jest bardzo nie na miejscu. „W przerwie powiedziałem sędziemu, że powinien być odgwizdany karny, za faul na Keicie i on to sobie zapamiętał. Wydaje mi się, że wyrzucając mnie z boiska, działał z premedytacją”, stwierdził po meczu zawodnik.

Przewodniczący rozumie wzburzenie Pique, jednak piłkarz powinien mieć szacunek do innych. Idąc tym tropem, jeśli Pique obraził sędziego słowami, że ten działał z premedytacją, to co można powiedzieć o pyskówce Casillasa w stronę Teixeiry, czy też o „przypadkowym” spotkaniu Mourinho obok samochodu tegoż arbitra, na parkingu, na Camp Nou?

Ze strony fanów z całego świata posypały się wyrazy wsparcia dla Pique. Na twitterze króluje hashtag #todosconPique, za pomocą którego przekazywane są komentarze pełne oburzenia odnośnie decyzji Sancheza Arminio oraz słowa otuchy dla obrońcy Barçy.

Decydujące zdanie w tym sporze będzie miał Komitet Rozgrywek. Powinniśmy być dobrej myśli, bo jeśli nie zareagował na próbę zmiażdżenia ręki Messiego przez Pepe, to czy chciałoby się mu przejmować taką drobnostką?

Źródło: mundodeportivo.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273