Suarez w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu zjawi się 8 sierpnia

luis-suarez-1406822495885

Jak donosi Sport, Urugwajski napastnik Barcelony na początku sierpnia będzie musiał stawić się w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu, aby złożyć zeznania.

Suarez oraz jego prawnicy są przeciwni czteromiesięcznemu zakazowi, który dotyczy “braku piłkarskiej aktywności”, nałożonemu po ugryzieniu przez Urugwajczyka włoskiego obrońcy Giorgio Chielliniego podczas fazy grupowej Mistrzostw Świata w Brazylii.

Działacze klubu ze stolicy Katalonii mają nadzieję, że Urugwajczykowi pozwoli się na normalne treningi z drużyną. Suarez obecnie przeprowadza indywidualne przygotowania w Pirenejach i ma zakaz kontaktu z jakimkolwiek trenerem z Barcelony.

Warto dodać, że nowy napastnik “Dumy Katalonii”  do tej pory nie został zaprezentowany na Camp Nou właśnie z powodu nałożonych na niego sankcji.

Oficjalne wyniki rozpatrzenia tej sprawy poznamy najprawdopodobniej w połowie sierpnia.

Źródło: sport-english.com

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273