Szukasz taniego i wysokiej jakości apartamentu w Barcelonie? Z nami masz 10% zniżki!

Z BlogFCB.com masz 10% zniżki na takie pokoje! Fot. barcelona-bedroom.com

Na pewno wielu z Was szukało – lub szuka – tani, ale zarazem schludny i bardzo przyjemny apartament w Barcelonie. Jeśli zależy Wam na jakości pokojów, w których mielibyście przebywać w stolicy Katalonii, ta oferta wspaniale dla Was pasuje! Dzięki współpracy na linii firmy Classbedroom Apartments z BlogFCB.com, jesteście w stanie uzyskać 10% zniżki na sporo wybranych apartamentów w Barcelonie. My, jako serwis, nie pobieramy żadnych finansowych korzyści z tytułu partnerstwa, bo wszystko rozchodzi się o udostępnienie Wam możliwości posiadania zniżki na ciekawe pokoje w stolicy Katalonii. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

Classbedroom Apartments w Barcelonie, agencja zajmująca się wynajmowaniem apartamentów w stolicy Katalonii, z ponad 10-letnim doświadczeniem, oferuje Czytelnikom BlogFCB.com specjalną ofertę.

Classbedroom proponuje Wam wynajęcie apartamentu w Barcelonie na kilka dni, tygodni, lub nawet miesięcy. Ponad 30 miejsc w samym centrum miasta, przy plaży w dzielnicy Barceloneta, w okolicach Montjuic oraz Born czekają własnie na Ciebie! Wszystkie apartamenty są całkowicie wyposażone i posiadają kuchnie, łazienkę oraz możliwość połączenia się z WiFi. To idealna opcja dla tych, którzy chcą pozwiedzać “Miasto Gaudiego”, lub mają zamiar obejrzeć mecz FC Barcelony. Nigdzie nie ma tak pięknie, jak właśnie w stolicy Katalonii!

Szczegóły zniżki:

10 procentowa zniżka (która nie można być łączona z innymi promocjami) obejmuje wszystkie apartamenty z kategorii: Barceloneta Beach, Ramblas, Picasso, Sagrada Familia, Eixample Free, Montjuic Fountains i Guinardó Garçonniere.

Jakie są zasady?

1. Zamów swój apartament na stronie głównej Classbedroom Apartments w Barcelonie.

2. W trakcie rezerwowania, zostaniesz poproszony/a o wpisanie promocyjnego kodu. Brzmi on: BLOGFCB 2012.

3. Kiedy Classbedroom potwierdzi Twoją rezerwację, pojawi Ci się informacja z przyznaną dla Ciebie zniżką 10% od sumy łącznej kwoty zamówienia.

I to wszystko! W razie pytań, pisz na redakcja@blogfcb.com. Jeśli jeszcze nie zamierzasz skorzystać z naszej oferty, ale chcesz zrobić to w przyszłości i boisz się, że wpis z promocją zginie w otchłani naszego archiwum – nie martw się! Po prawej stronie, między kategoriami a Facebookiem, umieszczony jest button, który zawsze przekieruje Ciebie właśnie tutaj.

W imieniu Classbedroom Apartments oraz BlogFCB.com zapraszamy do korzystania z niepowtarzalnej promocji!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273