Tapeta z karykaturą Andresa Iniesty

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam tapetę z karykaturą Andresa Iniesty. Nie jest to byle jaka karykatura, ponieważ została ona stworzona przez jednego z naszych redaktorów – Matta Saarmoona. Przy współpracy z blogowymi grafikami udało się zaproponować Wam aż siedem rozdzielczości ekranu. Liczymy na to, że tapeta z tym niesamowitym piłkarzem rozświetli Wasze monitory, a my (a szczególnie Matt) gwarantujemy kolejne tapety za jakiś czas z innymi gwiazdami FC Barcelony.

Mamy też ogromną przyjemność ogłosić i namówić do wsparcia chorej na raka Izy Partyki z Grudziądza. 17 marca, właśnie w Grudziądzu, odbędzie się koncert charytatywny dla Izy, na którym będzie można między innymi wylicytować kilka karykatur wykonanych przez Matta (np. Rooneya, Zidane’a, Puyola, Messiego, Raula, Ikera Casillasa, Robbena, Torresa, Villi, Daniego Alvesa, Xaviego itp.). Wszelki dochód trafiałby na konto chorej Izy, której dolegliwość można leczyć aktualnie jedynie w Chinach. Więcej dowiecie się na stronie www.wiosnadlaizy.pl.

Jeśli chcesz mieć swoją własną karykaturę, lub zamówić ją dla kogoś z Twoich bliskich, napisz do Matta. Za drobną opłatą wykona dla Ciebie karykaturę o jakiej możesz tylko śnić. E-mail: saarmoon74@interia.pl.

Rozdzielczości:

1920 x 1080

1680 x 1050

1440 x 900

1366 x 768

1280 x 1024

1280 x 800

1024 x 768

Zabrania się używania tapety/postaci w celach komercyjnych lub zarobkowych. Prawa autorskie i majątkowe należą w pełni do Matta Saarmoona oraz BlogFCB.com.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273