Tello i Bartra rozpoczęli taniec w styly Barcy

Reprezentacja Hiszpanii U-21 zdecydowała się jeszcze bardziej upodobnić do FC Barcelony. Młodzieżówka La Roja zagrała w stylu katalońskiej drużyny i zwyciężyła w całym turnieju.  Poza tym, jakby podobieństw było mało, obecni w kadrze reprezentacji piłkarze Blaugrany, zdecydowali się po ostatnim gwizdku sędziego, na zaprezentowanie tańca o nazwie Sardana, który wielokrotnie był odgrywany przez drużynę Guardioli, świętującą właśnie w taki sposób wygrywane trofea.

Tello oraz Barta szybko pokazali kolegom w jaki sposób mają się ustawić oraz poruszać. Reprezentacja następnie wspólnie zatańczyła taniec symbolizujący radość i będący celebracją wywalczonego sukcesu. Ten sposób radości został po raz pierwszy zaprezentowany przez Barcelonę Guardioli, następnie kontynuowany przez ekipę Tito. Teraz kolejnymi drużynami cieszącymi się w ten sposób zostały Hiszpania U-21 oraz wcześniej, Bayern Monachium, który na Wembley także skopiował katalońską Sardane.

W drużynie Hiszpanii U-21 wystąpiło w pierwszym składzie 4 graczy Barcelony – Tello, Thiago, Bartra, Montoya. Na ławce siedział Muniesa. “Nauczycieli”  było więc wystarczająco, aby po meczu drużyna w całości nauczyła się kroków do tańca.

źródło : sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273