Tito Vilanova wrócił do Katalonii

tito

Tito Vilanova jest już w Barcelonie! Około godziny 8:30 trener Barcelony wylądował na lotnisku El Prat w towarzystwie Jordiego Roury i Altimira Aureli. Od 21 stycznia szkoleniowiec ‘’Dumy Katalonii’’ przebywał w Nowym Jorku, gdzie odbywał leczenie nowotworu ślinianki przyusznej.

Tito nie może się już doczekać powrotu do pracy wraz z katalońskim zespołem. Zarówno przed ‘’Misterem’’ jak i całym klubem spore wyzwanie, bowiem nadchodzą mecze w Lidze Mistrzów. Sam Vilanova chce, aby jego powrót był jak najbardziej dyskretny.

Podczas pobytu w Nowym Jorku Tito spotkał się z Andonim Zubizarretą, aby omówić nie tylko kwestie taktyczne, ale także porozmawiać o ogólnej sytuacji w klubie.

Mimo iż Vilanova powrócił do zdrowia, jego stan nadal będzie kontrolowany przez lekarzy ‘’Blaugrany’’ – Ramona Canala i Daniela Medine.

 

Źródło: MundoDeportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273