Tottenham chce trzech canteranos Barçy w zamian za Bale’a

W Anglii spekuluje się na temat rzekomej wymiany na linii FC Barcelona – Tottenham Hotspur. Podobno kataloński klub byłby skłonny przystać na wymianę Jonathana dos Santosa, Isaaka Cuenki i Cristiana Tello w zamian za obniżenie kosztów sprzedaży Garetha Bale’a.

Tottenham pragnie stworzyć nową drogę w negocjacjach z Blaugraną z myślą o sprzedaży swojej największej gwiazdy, Garetha Bale’a.

Według gazety ‘Daily Mirror‘, transferowym priorytetem Dumy Katalonii jest właśnie Walijczyk. Co ciekawe wyprzedza on na liście innych pożądanych zawodników m.in. Thiago Silvę oraz Jordiego Albę.

Harry Redknapp chciałby w swoim zespole natomiast widzieć młodych piłkarzy. Mowa o trzech canteranos Blaugrany, Jonathanie dos Santosie, Issaku Cuence i Cristianie Tello. Zawodnicy ci mieliby niejako obniżyć koszty sprowadzenia na Camp Nou Bale’a.

Wydaje się to naprawdę mało prawdopodobne, by Josep Guardiola chciał przystać na tego typu warunki transferu. Trzech młodych, niezwykle zdolnych piłkarzy, to chyba jednak zbyt dużo…

[Źródło: sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273