Pierwsza oferta za Cuadrado

Według “Sportu” zarząd Fiorentiny został już poinformowany przez agenta Cuadrado, że tego lata Kolumbijczyk będzie chciał zmienić barwy. Włoski klub zdaje sobie sprawę, że zatrzymanie gwiazdy jest praktycznie niemożliwe, także będzie próbował otrzymać za nią jak największe pieniądze.

Najnowsze doniesienia mówią o kwocie 40 milionów, której oczekuje Fiorentina, jednak Barcelona będzie chciała zacząć negocjacje od oferty opiewającej na 30 mln.  Podobno przedstawiciele z Włoch mają zawitać wkrótce do Hiszpanii, aby przedstawić żądania prezydenta Andrei Della Valle.

Luis Enrique oraz Andoni Zubizarreta uważają ściągnięcie Cuadrado na Camp Nou za priorytet, gdyż odejście Daniego Alvesa jest tylko i wyłącznie kwestią czasu. Reasumując już wkrótce powinniśmy cieszyć się z przyjścia nowego piłkarza.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273