Trening bez reprezentantów

Dziś przed południem odbyła się pierwsza sesja treningowa bez udziału zawodników, którzy na początku tygodnia wylecieli na zgrupowania swoich reprezentacji narodowych.

Zespół w okrojonym składzie powrócił do zajęć po sobotniej potyczce z Villareal. Liczba zawodników pierwszej drużyny Barcy zmalała do zaledwie kilku graczy po tym, jak 18 podopiecznych Luis Enrique opuściło Barcelonę, by udać się na zgrupowania swoich reprezentacji. Z tego właśnie powodu Asturyjczyk powołał na trening sześciu wychowanków z Barcy B, aby dopełnić skład. Pod okiem szkoleniowca Blaugrany ćwiczyli na dzisiejszych zajęciach: Jokin Ezkieta, Segi Samper, Gerard Gumabu, Wilfrid Kaptoum, Juan Camara oraz Dani Romera.

W takim samym planowo składzie odbędą się sesje treningowe w środę i czwartek, natomiast zawodnicy pierwszego składu Luisa Enrique, rozgrywający towarzyskie spotkania w swoich reprezentacjach, powrócą do treningów wraz z początkiem kwietnia, przed meczem z Realem Madryt.

Źródło: Weloba.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273