Tridente MSN na poważnie podchodzi do starcia z Sevillą

Messi, Luis Suarez i Neymar odkładają żarty na bok, mając na uwadze dzisiejsze starcie w Sewilli.

FC Barcelona zmierzy się z podopiecznymi Jorge Sampaoliego w jednym z najtrudniejszych wyjazdowych potyczek w tym sezonie. Gospodarze wygrali do tej pory na własnym terenie wszystkie spotkania, zarówno w lidze, jak i Lidze Mistrzów, czyniąc tym samym z Sanchez Pizjuan twierdzę nie do zdobycia. Barcelona będzie musiała zaprezentować w tym meczu najwyższą formę, czego odzwierciedleniem jest zachowanie czołowych postaci drużyny z Katalonii.

Leo Messi, Luis Suarez i Neymar byli wyjątkowo skupieni wychodząc na wczorajszy, ostatni przed jutrzejszym meczem, trening. Zwyczajowe żarty między trzema napastnikami zastąpiła pełna koncentracja. Po wyjściu z przedtreningowej sesji wideo, Argentyńczyk z Brazylijczykiem z uwagą słuchali, co miał do powiedzenia Urugwajczyk.

Barcelona wygrała latem z Sevillą w starciu o Superpuchar Hiszpanii, jednak drużyna Sampaoliego znacząco rozwinęła się od tamtego czasu, a w szatni Sevillistas panuje napięcie, jakby miał ich czekać rozgrywki Champions League.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273