Tridente już w pełnym składzie

Drużyna przygotowuje się do meczu o Superpuchar Europy.

W pierwszych dwóch sesjach treningowych po powrocie do Barcelony uczestniczyli prawie wszyscy zawodnicy pierwszego składu za wyjątkiem Thomasa Vermaelena, który za zgodą Lucho wziął wolne. Partnerka belgijskiego defensora spodziewa się dziecka, stąd też taki obrót spraw. Z drużyną nie ćwiczy także Douglas. Brazylijczyk od kilku dni zmaga się z urazem ścięgna udowego, które zostało naderwane podczas tournee w Stanach Zjednoczonych.

Do treningów z resztą ekipy powrócili natomiast zawodnicy mający za sobą turniej Copa America. Wczoraj do klubu przybyli Dani Alves, Neymar, Javier Mascherano i Leo Messi. Oni wszyscy mają już za sobą pierwsze ćwiczenia.

Na zajęcia nie przyleciał jednak inny południowoamerykański piłkarz, Claudio Bravo. Chilijczyk otrzymał od trenera pozwolenie na dalszy wypoczynek. Laureat Copa America dołączy do zespołu już trzeciego dnia sierpnia, w poniedziałek, tuż po sparingowym meczu z Fiorentiną.

Warto dodać, że pod okiem Luisa Enrique ćwiczyło także dwóch zawodników Barcelony B, którzy brali udział w amerykańskim tournee. Mowa tu o Gerardzie Gumbau i Sergi Samperze.

Źródło: MundoDeportivo.com

 

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273