Trzech kandydatów do wzmocnienia katalońskiej defensywy

Barcelona, po zakontraktowaniu Jeremy’ego Mathieu, chce kupić jeszcze jednego obrońcę. Pod uwagę są brani Marquinhos (PSG), Thomas Vermaelen (Arsenal) oraz Jan Vertonghen (Tottenham).

Brazylijczyk, który zadeklarował, iż chciałby zagrać w barwach blaugrana, jest głównym celem Zubiego. Problemem jest jednak to, że Paryżanie nie chcą sprzedawać Marquinhosa, pomimo że obrońcami pierwszego wyboru są Thiago Silva i David Luiz.

Tymczasem Vertonghen zdecydował się na odejście z White Hart Lane, nie zważając na wciąż ważny dwuletni kontrakt. Krążą plotki, że Barca jest jednym z klubów zainteresowanych tym defensorem i jest w stanie zaoferować za niego 22 milionów euro. Agent gracza, Mustapha Nakhli, powiedział, że jest wiele klubów zainteresowanych Janem. Nie może potwierdzić, ani wykluczyć, że Barca jest jednym z nich.

Pozostał jeszcze Thomas Vermaelen, którego Barca obserwuje już od roku 2012.
28 letni Belg mógłby kosztować nawet mniej niż Jeremy Mathieu, jednak nie ma jeszcze żadnych szczegółów dotyczących jakichkolwiek rozmów prowadzonych przez Barcę z aktualnym klubem Thomasa – Arsenalem.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273