Txiki Begiristain dyrektorem sportowym Manchesteru City

Były gracz Barcelony oraz dyrektor sportowy klubu z Katalonii, Txiki Begiristain, został zatrudniony w Manchesterze City. Będzie wykonywał tę samą pracę, co w Dumie Katalonii w latach 2003-2010, czyli ponownie będzie dyrektorem sportowym. Informacja o zatrudnieniu Txikiego nie byłaby na tyle sensacyjna, gdyby nie wcześniejsze pogłoski, dotyczące innej osobistości związanej niegdyś z Blaugraną – Pepem Guardiolą.

Mówi się od dość dawna, że były trener Barcy kuszony jest przez szejków z Manchesteru City do tego, aby Pep przejął schedę nad zespołem z Anglii. Zatrudnienie Baska, choć mocno związanego z Katalonią, mogło należeć do grona tych decyzji, które mogłyby wiązać się z sprowadzeniem Guardioli do Manchesteru. Kto wie!

Aktualnie pierwszy mały krok został wykonany. Na pewno Txiki nie byłby zadowolony, gdyby dowiedział się, że jest jedynie pretekstem do ściągnięcia ex-trenera Barcy. Oby się… nie dowiedział.

Źródło: Sport/Totalbarca

Widzisz pogrubione słowo? Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj tutaj: [LINK]


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273