United rezygnuje z Cuadrado

cuadrado

Zgodnie z tym, co mówi Daily Express, szansa Barcelony na pozyskanie kolumbijskiego zawodnika zwiększa się. Diabły zaprzestają prób pozyskania Cuadrado ze względu na swój główny cel – Angela Di Marię. Z tego powodu Barcelona ma teraz największe szanse na zakontraktowanie zawodnika z Necoclí.

Załamanie w negocjacjach Paris Saint-Germain z Realem Madryt spowodowało, że Louis van Gaal ponownie chce ściągnąć Argentyńczyka na Old Trafford. Włodarze United są przygotowani na złożenie oferty opiewającej na 68 milionów euro. Jest to dobra informacja dla Dumy Katalonii, bo wyglądało na to, że o Kolumbijczyka będzie trzeba walczyć z Diabłami.

“Rozmawiałem już z Cuadrado, wyjaśniłem mu nasz projekt. Powiedziałem mu, że chcę aby pozostał na jeszcze jeden rok. Prawda jednak jest taka, że nie jestem nastawiony optymistycznie. Widzimy jakie oferty wpływają do klubu i wiemy, że Juan prawdopodobnie nas opuści. Dalej będę wierzył, że zostanie, aczkolwiek szanse na to są niewielkie. Zobaczymy co stanie się w następnym tygodniu. Cuadrado wszystko rozumie. Jest bardzo szczery. Poczekamy następny tydzień. Postanowiliśmy, że decyzje podejmiemy w mniej więcej siedem do dziesięciu dni, maksymalnie dwóch tygodni”- mówił w ostatnich dniach prezydent włoskiego klubu, Andrea Della Valle.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273