Valdes może stać się piłkarzem Bayernu

Z powodu swojej poważnej kontuzji Victor Valdes nie mógł podpisać ostatecznego kontraktu z AS Monaco, które z niego po prostu zrezygnowało. Obecnie bramkarz trenuje indywidualnie, lecz może się to zmienić, gdyż już wkrótce może stać się piłkarzem Bayernu Monachium.

Pep Guardiola już od jakiegoś czasu szuka rywala dla Manuela Neuera, a były piłkarz Barcelony może być  dla Bawarczyków najlepszym rozwiązaniem pod względem sportowym i ekonomicznym.  Nie wiadomo jednak, czy Bayern dogada się z Valdesem odnośnie zarobków.

Guardiola dobrze wie, że Victor pasowałby do bawarskiego klubu, ale bramkarz będzie musiał zgodzić się na niższy kontrakt od tego, który dostawałby w Monaco. Według “Sportu” w przyszłym tygodniu wszystko powinno się wyjaśnić. Sam Iniesta powiedział, że z kolanem kolegi jest wszystko porządku. Pytanie brzmi, czy VV będzie mógł wrócić po takim urazie na najwyższy poziom.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273