Varela: Messi nie jest nawet w połowie tak dobry jak Cristiano

Były pomocnik klubu z Bazylei twierdzi, że ludzie zazdroszczą gwiazdorowi Realu Madryt oraz, że gdyby Cristiano był “brzydszy”, to wygrałby zdecydowanie więcej Złotych Piłek. 37-latek mówi, że Ronaldo pokazał już, iż jest lepszy aniżeli Messi, błyszcząc w angielskiej Premier League.

Cristiano Ronaldo zdobył Złotą Piłkę FIFA rok temu i wygląda na to, że ze względu na wysoką formę indywidualną i zdobyte trofeum Ligi Mistrzów z drużyną Realu Madryt zdobędzie tę statuetkę po raz drugi z rzędu. 29-letni gracz jest powszechnie chwalony za swoją bramkostrzelność, ale były piłkarz mistrza Szwajcarii sądzi, że wciąż nie dostaje tyle, na ile zasługuje, gdyż wiele osób zazdrości Portugalczykowi.

Nie rozumiem jak ktokolwiek może go krytykować” – mówił były gracz przed dzisiejszym spotkaniem FC Basel z aktualnym liderem La Liga.”Sądzę, że to, jak wygląda Cristiano, ma negatywny wpływ na odbiór jego jako piłkarza. Powinien wygrać więcej niż tylko dwie Złote Piłki. Messi nie jest nawet w połowie tak dobry jak on.”

Gracz Realu Madryt jest nieustannie porównywany z Leo Messim, który w ostatnich dniach został najlepszym strzelcem w historii La Liga i Ligi Mistrzów. Gwiazdor Barcy jest także aktualnym rekordzistą w ilości zdobytych Złotych Piłek - ma ich w swojej kolekcji aż cztery. Zdecydowana większość osobistości z piłkarskiego świata twierdzi, iż to właśnie reprezentant Argentyny jest nie tylko najlepszym piłkarzem na świecie, ale także najlepszym futbolistą w historii futbolu.

Źródło: goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273