Verthongen nie wybiera się do Barcelony

SAO-PAULO-BRAZIL-JUNE-26-Jan-V_54410460904_54115221154_600_396Pozostający od jakiegoś czasu w kręgu zainteresowań władz Barcelony, Jan Verthongen w wywiadzie dla belgijskiego radia „Radio 1” ogłosił, że swoją przyszłość wiąże wyłącznie z Tottenhamem, przy czym podkreślił, że nie ma zamiaru przenosić się do Barcelony.

Zawodnik, który był brany przez zarząd pod uwagę jako wzmocnienie defensywy Barcelony, stwierdził, że dobrze czuje się w obecnym klubie i to właśnie w nim chciałby spędzić najbliższe lata. Dodał również, że zainteresowanie Barcelony jego osobą potwierdza tylko fakt, że pracuje bardzo solidnie na treningach.

W lipcu 2012 roku, kiedy Verthongen przenosił się do Tottenhamu, twierdził, że jego marzeniem jest w przyszłości zagrać w barwach Barcelony. Po udzieleniu tak stanowczego wywiadu widać, że jego marzenia uległy drastycznej zmianie. Dodatkowo zawodnik poruszył temat propozycji nowego kontraktu ze strony Tottenhamu, stwierdzając, że jest z niej bardzo zadowolony, ponieważ świadczy ona o zaufaniu ze strony klubu.

 Źródło: Mundodeportivo.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273