Villa o krok od Kogutów

FC Barcelona vs. Real Betis

Na zdjęciu: David Villa jest już gotowy do ostatecznego ściągnięcia koszulki Barcy?

Tottenham jest podobno bardzo bliski zakontraktowania Davida Villi. Hiszpan miał również potwierdzić w nieoficjalnej rozmowie z agentem, że jest zainteresowany przejściem do zespołu grającego na White Hart Lane. Według angielskich mediów obie strony są już dogadane i pozostały jedynie negocjacje pomiędzy klubami.

Hiszpańska prasa pisze natomiast, że Franco Baldini – dyrektor techniczny Tottenhamu, wybiera się do Barcelony. Chciałby przedstawić Barcie ofertę opiewającą na 9 milionów euro. Blaugrana większych kłopotów nie powinna robić. Villa ma już swoje lata, został mu tylko rok kontraktu i w klubie każdy był z niego przez ostatnie lata zadowolony.

Warto również odnotować, że Koguty rywalizują o Villię z odwiecznym rywalem – Arsenalem. Kanonierzy chcieli zakontraktować El Guaje już w styczniu, ale Barcelona stanowczo odmówiła. Na razie nie widać aby podejmowali zdecydowane kroki, ale kto wie. Takie sytuacje lubią się rozwijać z godziny na godzinę.

Wszystkie decyzje dotyczące swojej przyszłości David ogłosi po Pucharze Konfederacji. W finale tych rozgrywek Hiszpania zmierzy się z Brazylią na słynnej Maracanie w Rio de Janeiro.

Źródło: Goal.com/Mundo Deportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273