W lipcu ślub Iniesty

6 lipca 2012 roku w miejscowości Tamarit (Tarragona) Andres Iniesta weźmie ślub ze swoją narzeczoną, Anną Ortiz. Oprócz ślubu większym samobójstwem dla każdego mężczyzny jest już tylko przejście do Realu Madryt.

Jak donosi Diari de Tarragona, uroczystość odbędzie się w Zamku Tamarit, chociaż samo wesele wystawione zostanie w zajeździe Mas d’en Ros znajdującym się między Reus i Cambrils. Owy kompleks musi być bardzo dużych rozmiarów, ponieważ zaproszonych zostało ponad 800 gości. Iniesta będzie czuł się więc na swoim ślubie prawie jak na Camp Nou.

Iniesta i Anna, którzy mają nieślubne dziecko, roczną Valerię, chcieli zawrzeć małżeństwo z widokiem na morze. Iniesta ślub weźmie zaraz po Mistrzostwach Europy, które zaczną się dla niego 8 czerwca i zakończą najpóźniej 1 lipca.

Mimo pogłosek, że Iniesta popełni życiowy błąd w tym samym dniu co Cristiano Ronaldo, Portugalczyk swój ślub z Iriną Sheyk zaplanował na 12 lipca.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273