Wesprzyj wydanie biografii Ronaldo Luísa Nazário de Limy!

Z ogromną przyjemnością pragniemy zachęcić Was do finansowego wsparcia rozwoju wydania biograficznej książki jedynego w swoim rodzaju Ronaldo - Ronaldo Luísa Nazário de Limy. Ziemowit Ochapski, autor opublikowanej już biografii Carlesa Puyola pt. “Carles Puyol – kapitan o sercu w kolorze blaugrana”, zwraca się z prośbą do Was – Czytelników – o pomoc. Dzięki Waszej dobroczynności możecie napisane już 620 tysięcy znaków oprawić, wydrukować, poprawić oraz postawić na półkach największych księgarni w Polsce. Jak to zrobić?

Wystarczy kliknąć w ten link, aby przejść do portalu PolakPotrafi.pl. Tam macie pełen opis napisany przez Ziemowita, autora biografii, o samej treści, o celach crowdfundingu oraz o nagrodach, jakie czekają dla tych, którzy zdecydują się pomóc. My, jako BlogFCB oraz Barça Flash, również zdecydujemy się pomóc – nie tylko w formie medialnego wsparcia, ale również finansowo. Do czego Was też również namawiamy. Dowody opublikujemy wkrótce.

Tymczasem jeszcze raz namawiamy Was do wzięcia udziału w crowdfundingu Ziemowita. Warto wydać każdą złotówkę na promocję prawdziwego, jedyne, the one and only Ronaldo, który przecież strzelał również gole dla FC Barcelony.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273