Witaj na świecie, Milan!

Pique-and-Shakira-610x400

Według zgodnych doniesień katalońskiego Sportu i Mundo Deportivo, Gerard Pique i Shakira zostali rodzicami! Syn zawodnika “Barcy” i kolumbijskiej piosenkarki przyszedł na świat we wtorek, 22 stycznia o godzinie 21:36 w klinice Teknon w Barcelonie.

Milan Pique Mebarak, bo takie imię wybrali dla swojego pierworodnego syna, przyszedł na świat właśnie dzisiaj, w wyniku cesarskiego cięcia. Parze zależało by ich syn przyszedł na świat 22 stycznia, gdyż liczba 2 jest dla nich symboliczna. Zarówno Pique, jak i Shakira urodzili się 2 lutego, odpowiednio w 1987 i 1977 roku.

Wraz z przyjściem na świat, mały Milan stał się również socio. Jego pradziadek, Amador Bernabeu, zamierza zrobić to, co zrobił dwadzieścia sześć lat temu, gdy rodził się Gerard, czyli zarejestrować go jako członka wielkiej rodziny barcelonismo. Shakira miała podobno powiedzieć, że jest świadoma tego, że jej synek będzie socio wcześniej niż wiedziała jak da mu na imię.

W oczekiwaniu na pierwsze zdjęcia i tweety, BlogFCB składa rodzicom serdeczne gratulacje, a Milanowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: Sport.es