Włoska prasa nie ma wątpliwości: „W Mediolanie mają najgorszego rywala z możliwych”

Czwartą ćwierćfinałową parę Ligii Mistrzów stanowią AC Milan i FC Barcelona. Dzięki temu pojedynkowi udało się zjednoczyć włoskie gazety, które jednogłośnie orzekły Barcę “najgorszym rywalem z możliwych”. Włoskie media zgadzają się, że klub jest bardzo trudnym przeciwnikiem dla drużyny z Mediolanu.

“Gazzetta dello Sport”: Główny włoski sportowy dziennik zakwalifikował Barcelonę jako “najgorszego rywala, jakiego można było wyciągnąć”. “Milan miał dużego pecha w losowaniu trafiając na Barcę w ćwierćfinale Ligi Mistrzów”, podsumowuje gazeta na swojej stronie internetowej.

“Corriere dello Sport”: Podsumowanie losowania tej włoskiej gazety nie różni się w zasadzie od nagłówka “Gazzetta”: ” To było bardzo trudne losowanie dla Mediolanu. Z urny wyszedł najgorszy przeciwnik z możliwych: Barcelona z Leo Messim.”

“Tuttosport”: Przekaz pokrywa się z innymi: “losowanie w Nyonie nie było pomyślne dla reprezentacji Rossonerich , która zmierzy się z mistrzami świata.”

“La Repubblica”: Prestiżowy włoski dziennik otwiera dział sportowy z nagłówkiem “gorzki remis do Mediolanu”. “Los nie uśmiechnął się w Nyon do “Rossonerich”. Mogłaby być znacznie lepiej”, wyjaśnia na stronie internetowej.

“Corriere della Sera”: To medium jest jedynym, które mimo, że wie jak trudno jest wyeliminować Barcę wskazuje na pewien optymistyczny aspekt przed dwumeczem. “To absurd, żeby rozpaczać nad wynikiem losowania dla Mediolanu, trzeba wyjaśnić, że istnieje powód do nadziei przed spotkaniem z Barceloną” mówi “Corriere della Sera”. Gazeta uważa, że ​​Milan poprawił się od ostatniego starcia między zespołami. Poza tym kataloński klub nie jest w najlepszej dyspozycji z powodu wielu powodów, takich jak urazy kluczowych zawodników lub dziesięć punktów straty do Madrytu w lidze.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273