Wyniki konkursu “Odkryj hasło konkursowe”!

Z ogromną przyjemnością przychodzi nam ogłosić, iż zwycięzcą w konkursie “Odkryj hasło konkursowe” zostaje… Marek Taczyński! Pan Marek wysłał do nas zgłoszenie konkursowe o godzinie 13:47, czyli trzy minuty po ostatnim wpisie, które zawierało ostatnie słowo hasła. A jak ono brzmi? Brzmi ono: “Pep powiedział mi kiedyś, że gdy tylko stracę pikę, mam walczyć jak szalony, by ją odzyskać”, czyli słowa wypowiedziane przez Leo Messiego. Jednakże Pan Marek nie jest jedynym zwycięzcą w naszym konkursie!

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy dzielnie śledzili nasze wpisy. Dostaliśmy sporą liczbę mejli, które w większości zawierały poprawne hasło. Jednakże ostatnie słowo zostało opublikowane 1 maja, a nie 30 kwietnia, stąd dwie osoby wysłały do nas zgłoszenie bez ostatniego “odzyskać”. Niestety, ale mimo wszystko nie zostało to zakwalifikowane jako najszybsza odpowiedź, jednakże chcielibyśmy być w jakiś sposób uczciwi wobec naszych Czytelników. Dlatego Ewelina Jaroszczuk oraz Rafał Maniarski dostaną od nas nagrody pocieszenia. Jakie? Ustalimy to indywidualnie, dlatego Ewelinie oraz Rafałowi wysłaliśmy mejla z numerem gg, w celu ustalenia szczegółów. Natomiast Pana Marka prosimy o wysłanie nam swoich danych osobowych na redakcja@blogfcb.com, żebyśmy mogli wiedzieć gdzie wysłać kubek FC Barcelony. :)

Dodatkowo pierwsze 10 osób, które nadesłały do nas swoje poprawne zgłoszenia (lub niemalże poprawne, jednak z poprawnymi linkami), dostaną od nas skrzynki mejlowe @blogfcb.com. Tymi osobami są: Marek Taczyński, Ewelina Jaroszczuk, Rafał Maniarski, Gap12, Jurek Kiędyś, kaska666, Justyna Górna, ivette12, Izabela Wereda oraz aguniia_j. Prosimy te osoby o wysłanie mam na redakcja@blogfcb.com propozycję nazwy swojego mejla, plus hasło.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za wzięcie udziału w naszej zabawie oraz polecamy śledzenie Bloga przez najbliższy czas, gdyż mamy w planach zorganizowanie kolejnego konkursu o równie interesującej nagrodzie. :)