Wypowiedzi piłkarzy Barcelony po meczu z Atletico

Barcelona-s-Argentinian-forwar_54358049836_54115221155_600_244

Po odniesieniu bardzo ważnego zwycięstwa nad Atletico Madryt, zawodnicy Barcy byli w bardzo dobrych nastrojach. Oto co powiedzieli tuż po końcowym gwizdku:

Sergio Busquets:

“Liga jest daleka od zakończenia. Jesteśmy w bardzo korzystnej sytuacji, ale nie możemy uśpić naszej czujności ani na chwilę. Teraz skupiamy się tylko i wyłącznie nad spotkaniem z Valladolid”

Pomocnik Barcy opisał również sytuację, w której zdobył bramkę:

“Gdy przyjmowałem piłkę spodziewałem się, że zarówno obrońca jak i bramkarz mogą się położyć, dlatego też chwilkę zaczekałem ze strzałem”

Pedro Rodriguez:

“Real się nie podda do końca, liga nie jest zakończona. Znajdujemy się w bardzo dogodnym położeniu, jednak nic jeszcze nie wygraliśmy. Przed naszym meczem znaliśmy rezultat z Madrytu i chcieliśmy wykorzystać szansę na powiększenie przewagi. Atletico zagrało fantastycznie w pierwszej połowie, dlatego objęli prowadzenie. Dziękuję wszystkim za wsparcie, to mnie motywuje to jeszcze cięższej pracy”

Xavi:

“Atletico broniło się bardzo dobrze, sprawili nam wiele problemów. Jesteśmy liderami, znajdujemy się w dobrej sytuacji. Nie możemy jednak pozwolić sobie na chwilę rozluźnienia”

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273