Xavi: “Messi jest ponad wszystkimi”

Xavi postanowił bardzo pogratulować Messiemu strzelonych pięciu goli. Warto zaznaczyć, że Argentyńczyk wraz ze skompletowaniem manity przeszedł do historii Ligi Mistrzów, bowiem żadnemu piłkarzowi nie udało się jeszcze strzelić pięciu bramek w jednym spotkaniu Champions League.

“Messi jest ponad wszystkimi. Nie ma sensu porównywać go z Cristiano Ronaldo. Argentyńczyk jest absolutnie wspaniały” – zachwycał się Generał.

“Jeżeli Leo nie strzela bramki to zawsze uraczy cie cudowną asystą. To radość mieć go w swojej drużynie” – kontynuował drugi kapitan Barcelony.

Genialny rozgrywający został zapytany też o ewentualne wylosowanie w 1/4 Ligi Mistrzów drużyny Jose Mourinho.

“Jeżeli Real Madryt pokona CSKA to będziemy czekać na wynik losowania. Finał? Do finału jeszcze daleka droga, musimy zachować spokój i grać swoje”.

Na koniec zawodnik Blaugrany zapytany został o sytuację w lidze hiszpańskiej.

“Efekty przyjdą, albo nie. Rozgrywamy wspaniały sezon (tryumf w obu Superpucharach, a także w Klubowym Mundialu). Najważniejsze jest to, że gramy wspaniałą piłkę. 10 punktów? My ze swojej strony zrobimy wszystko co będzie możliwe, jednak sytuacja zależy w dużęj mierze od lidera” – zakończył Xavi.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273