“Xavi nie chce odejść”

Paris Saint-Germain, podobnie jak wiele innych, europejskich klubów jest własnością Katarczyków. Z  pieniędzy dostarczonych przez szejków, kluby zobowiązane są do kupowania wielkich gwiazd futbolu. Mówiąc o najlepszych, mam na myśli, między innymi – Xaviego Hernándeza.

W tym tygodniu, pojawiła się informacja w jednej z gazet, że francuski klub byłby skłonny do zakupu zawodnika z Terrasy. Mówi się, że mając pieniądze, można mieć wszystko, ale jak się okazuje, to powiedzenie nie do końca jest prawdą.

Agent Xaviego, Ivan Corretja uspokaja. W wywiadzie dla ‘Radio Montecarlo’, mówi: “Xavi ma kontrakt z Barceloną obowiązujący do 2014 roku. Nie ma w swoich planach zamiaru opuszczenia katalońskiego klubu”.

Uff… chyba wszyscy możemy odetchnąć z ulgą. Choć w głębi serca i tak doskonale wiemy, że kto jak kto, ale Generał raczej klubu nie opuści. A prasie wybaczmy, przecież dziennikarze też z czegoś muszą się utrzymywać.

[Źródło: Sport]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273