Yaya Toure otwarty na negocjacje z Realem Madryt

Powołując się na “Mas Esports” były piłkarz Barcelony spotkał się z Portugalczykiem Jose Mourinho. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że agent zawodnika “The Citizens” potwierdził otwartość jego klienta na wszystkie oferty poważnych klubów, w tym Realu Madryt.

W programie “Mas Esports” w radiu ComRadio mogliśmy usłyszeć dość ciekawą anegdotkę. Według redaktorów tejże rozgłośni Yaya Toure spotkał się z Jose Mourinho, aby porozmawiać o ewentualnym transferze Iworyjczyka do Realu Madryt. Były piłkarz Barcy rzekomo odmówił trenerowi mistrzów Hiszpanii, jednakże w trakcie tej samej wiadomości w ComRadio zacytowano słowa agenta Toure, który ponoć powiedział: “Jeśli jakikolwiek klub jest zainteresowany moim klientem, możemy usiąść i zacząć negocjować.

Być może jest to jedynie kaczka dziennikarska lub zwykłe wyolbrzymienie słów agenta, Dmitri Seluka. Jeśli jednak rzeczywiście doszło do spotkania/rozmowy bohaterów tej informacji, nie jest to dobry sygnał zarówno dla władz Blaugrany, jak i dla samego Toure. Przecież to on ostatnio powiedział, że “Barcelona jest jego klubem życia, a stolica Katalonii to najwspanialsze miasto“.

Z drugiej strony co ten agent miał powiedzieć? “Ze wszystkimi zasiądziemy do negocjacji, tylko nie z Realem Madryt, bo są fe i niedobrzy“?

Źródło: Sport.es/ComRadio