Zakłady sportowe – jak zacząć?

Jako kibice Barcelony typowanie na zwycięstwo powinniśmy mieć we krwi. Właśnie dlatego w tym krótkim artykule przeprowadzimy was przez to, jak grać, gdzie i dlaczego? Bo zabawa w bukmacherkę to nie tylko ogromna adrenalina (jakby tej było mało!), ale również potencjalnie wielkie wygrane pieniężne. Wszystko naturalnie zależy od wielu czynników, jak rodzaje rozgrywek, rywal, miejsce rozgrywania starcia itp. Zresztą, Barca to nie tylko mecze. Firmy z Polski i zagranicy wyprzedzają się w tym, na co można postawić kupon. Tak było w wielu przypadkach dotyczących angażu szkoleniowca. Ciekawe stawki oferowano nie tylko za Ernesto Valverde, ale także przy okazji kilku innych fachowców. Do czasu potwierdzenia przez oficjalną stronę i chociażby Eurosport, można było ryzykować i liczyć na spore wygrane. Co czeka na nas w przyszłości? Czas pokaże, my natomiast koncentrujemy się na małym poradniku. Zapraszamy!

Zakładanie konta – jak to działa?

Bukmacherzy internetowi to doskonała forma rozrywki. Obecnie, po zmianach w ustawie hazardowej, napotkacie zaledwie siedmiu polskich operatorów, w pełni legalnych. Założenie u nich konta jest całkowicie bezpieczne. Nie tylko otrzymali licencje od Ministerstwa Finansów, ale również działają z największymi i najpoważniejszymi markami, odpowiedzialnymi za finanse. Depozytu dokonacie zatem bez trudu za pomocą kart płatniczych, debetowych i kredytowych, ale także przez Przelewy24 czy dla przykładu portfele internetowe (Skrill, Neteller) i usługi przedpłacone, w tym paysafecard. Sam proces rejestracyjny jest przy tym niezwykle krótki. Jeśli macie 18 lat, możecie przez niego przejść w każdej chwili. Zajmuje nie więcej niż pięć minut czasu. Większość bukmacherów wymaga po tym czasie, by potwierdzić swoją tożsamość, np. poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego. Wpływa to na zabezpieczenie przed wykorzystywaniem danych rodziców czy znajomych. Takie działania są oczywiście w pełni bezpłatne i nikt nigdy nie będzie od was wymagać kolejnych działań.

Proces obstawiania. Czyli nie tylko Barca

Przy założeniu konta warto wzorować się jakimś wyznacznikiem. Ranking bukmacherów to oczywiście całkiem dobry pomysłów. Jest ich wiele, aczkolwiek większość z nich oscyluje wokół podobnych firm. Przykładem jest zestawienie od http://www.kasyna-promocje.com/, gdzie znajduje się ciekawe uzasadnienie poszczególnych wyborów. Gdy będziecie mieć to już za sobą, przyjdzie pora na wybór meczów i rodzaj kuponu. Bukmacherzy zwykle oddają trzy opcje: single, zakłady kombinacyjne i systemowe. Pierwszy z nich bazuje wyłącznie na jednym zdarzeniu (np. wygrana 1:0 przez nasz klub). Drugi pozwala na dodanie co najmniej dwóch pozycji, co automatycznie powiększa potencjalną wygraną. Trzeci natomiast daje szansę na umieszczenie kilku pojedynków oraz granie systemu, który nawet w razie przegrania jednego z meczów, dalej zapewni wygraną kuponu. Wybór każdorazowo pozostaje po waszej stronie.

Promocje i inne atuty

Nie ma co ukrywać, że rzadko kiedy inwestujemy duże pieniądze. To w końcu ryzyko. W takim razie dobrze mieć przed sobą promocje, które przykładowo powiększą nasze zasoby finansowe. Najważniejszą z nich będzie akcja powitalna, która najczęściej gwarantuje o 100% więcej środków, niż planowaliśmy – do określonej kwoty. Czyli dla przykładu zamiast 200 PLN, zgarniecie 400 PLN do gry. Sprawdzajcie, jak aktywni są bukmacherzy w tej materii. Wielu z nich dla przykładu zapewnia darmowe kupony, doładowania gotówkowe, turnieje, wyścigi czy loterie. W połączeniu z dobrym wsparciem klienta i szybkością rozliczania kuponów, otrzymacie markę, która spełni wasze oczekiwania.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273